24 лютого - річниця початку повномасштабного вторгнення.
Це день, який назавжди змінив життя кожного українця. День, що розділив історію на «до» і «після». День болю, втрат і водночас — неймовірної стійкості та єдності.
Сьогодні ми долучилися до загальнонаціонального вшанування пам’яті загиблих та вшанували їх хвилиною мовчання. Схиляємо голови перед світлою пам’яттю воїнів і мирних жителів, які віддали своє життя за свободу та незалежність України.💛💙
Ми дякуємо всім, хто боронить нашу державу, хто працює й підтримує країну у цей непростий час. Пам’ятаємо кожного. Бережемо правду. Віримо в Перемогу.
Слава Україні!
Немає коментарів:
Дописати коментар