22 березня – Всесвітній день води. Головне завдання цо дня – нагадати кожному про величезну важливість водних ресурсів для підтримання життя на Землі. Відомо, що людина і всі тварини не можуть існувати без води. Без наявності водних ресурсів на нашій планеті не зародилося б життя. Тому це свято відзначається на світовому рівні з 1993 року..
У сільській бібліотеці ми провели еко -годину " Вода для сталого розвитку." Ознайомилися з літературою про водойми та ходили до річечки яка протікає поряд.