Сьогодні в будинку культури разом з бібліотекою проаели фолькльорне свято "Святий Миколай ти до нас завітай." Де панував особливий настрій
💫 сповнений творчості, написання листів💌 та розмальовки малюнків🎨🎅 до Святого Миколая. З великим старанням та любов'ю діти створювали свої малюнки і писали своє прохання до Миколая,
поринувши у святкову атмосферу відчули себе частинкою чогось чарівного.🌟
Кожен малюнок вийшов особливим і чарівним.
💌Що ж, малюнки, листи готові - тепер справа за Миколаєм!😉
Немає коментарів:
Дописати коментар