Сьогодні минає 10 річниця з дня загибелі нашого Героя-земляка Трофимчука Василя Васильовича. Тож працівники будинку культури та бібліотеки разом зі старостою села Бишук Людмилою Іванівною відвідали могилу, хвилиною мовчання вшанували світлу пам'ять Героя.
Немає коментарів:
Дописати коментар