![]()
Пам’ять - це не просто частина історії. Пам’ять – це наша совість, біль, наша гордість.
8 травня Україна разом з Європою та світом відзначає День пам’яті та примирення і вшановує мужність і відданість тих, хто здобував перемогу над нацизмом у Другій світовій війні. Немає на українській землі такої родини, якої б не торкнулася та жахлива війна, відлуння якої болить і сьогодні.
Тож сьогодні працівники будинку культури та бібліотеки разом із старостою Бишук Людмилою Іванівною покладали квіти
до обелісків, вшановуючи пам'ять тих, хто ціною свого життя виборював нашу свободу.
Вічна і світла пам'ять Героям!!!
Немає коментарів:
Дописати коментар